top of page

Види економічних експертиз та їх особливості

Економічна експертиза/дослідження (попередня назва - бухгалтерська експертиза) включає наступні напрямки:

·  обґрунтованість висновків акта податкової служби, фінансової інспекції, обґрунтованість внутрішніх ревізій та інших видів внутрішніх і зовнішніх аудиторських перевірок;

·  обґрунтованість заборгованості в господарських спорах підприємств, в т.ч. ознаки доведення до банкрутства, встановлення розміру заборгованості, комунальних боргів, збитків, встановлення частини в статутному фонді та ін.;

·  обґрунтованість кредитної заборгованості або операцій банку, документальна перевірка видачі кредиту, розмір реальної процентної ставки та інші питання.

 

Висновок експерта є надзвичайно важливим документом при розгляді цивільних або господарських справ, також, залучення експерта у кримінальному провадженні дасть змогу отримати необхідні докази, які обґрунтують Вашу позицію.

Тільки правильно оформлений висновок, у відповідності до вимог законодавства, а також, вірно обрані методи дослідження, оскільки атестовані експерти керуються відповідними методиками, гарантують отримання беззаперечного доказу.

А отже, радимо звертатись саме до нас, оскільки, ми співпрацюємо виключно з атестованими судовими експертами, які мають необхідний досвід та зможуть не тільки скласти якісний та зрозумілий висновок, але і за необхідності, відстояти позицію у суді.

bottom of page